درباره ما

مرکز آموزش پرواز و ساخت سیمولاتور دانش پرواز فخر در  دی  ماه  سال ۱۳۹۷ نظر به کمبود شبیه ساز پرواز در رده  FNPT II  و نیاز دانشجویان خلبانی جهت تکمیل الزامات پروازی خود در مقاطع مختلف آموزشی و همچنین ایجاد یک محیط مناسب جهت آن دسته از دانشجویان خلبانی که فارغ التحصیل شده ولی هنوز جذب صنعت نشده اند و تمایل دارند توانایی پرواز و مدارک خود را به روز کنند ،  تاسیس گردید و در فاز اول پس از طراحی و ساخت یک دستگاه شبیه ساز FNPT II  هواپیمای سسنا ۱۷۲ که مجهز به سیستم  GARMIN  1000  میباشد و طی مراحل تست و تایید کارشناسان محترم سازمان هواپیمایی کشوری موفق به دریافت گواهینامه های صلاحیت پرواز و همچنین  ATO  مربوطه گردید.
در فاز دوم،  طراحی و ساخت سیمولاتور هواپیمای A320   در دستور کار است که تا ۲۵ درصد پیشرفت داشته است.
در حال حاضر این شرکت با مرکز سیمولاتور  IFTC  در استانبول قرار داشته و علاقه مندان به دریافت تایپ ریتینگ  A320   پس از سپری کردن کلاسهای تئوری در تهران جهت انجام دوره های آموزشی عملی و آموزش سیمولاتور  به IFTC  اعزام خواهند شد.
همچنین با مرکز آموزش خلبانی بوتیا ماهان قرار داد آموزشی داشته تا دانشجویان خلبانی این مرکز بتوانند از امکانات آموزشی ما استفاده نمایند.
سایر دانشجویان خلبانی و خلبانانی که تمایل به انجام پرواز با سیمولاتور سسنا ۱۷۲ را داشته باشند نیز می توانند از این امکانات استفاده نمایند.
Theme : ParsDle
2020 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت دانش پرواز فخر است.
انصراف